Srebrna bransoletka pozłacana o regulowanej długości od 19 cm do 20,5 cm. Na pozłoconym łańcuszku typu Ankier zamieszczono dziesiątek różańca granatowych cyrkonii, Cudowny medalik oraz Krzyżyk. Ta wyjątkowa bransoletka różańcowa posiada dodatkowo regulację, dzięki której pasuje ona prawie na każdą dłoń.

Bransoletka została wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925. Idealnie sprawdzi się do codziennego noszenia, ale również będzie wspaniałym prezentem na różne okazje między innymi: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień dziecka, Chrzest, Komunię, Święta Bożego Narodzenia. Sprzedawana bransoletka jest produktem fabrycznie nowym oraz pochodzącym z legalnej i oficjalnej Polskiej dystrybucji.

 

ZWROTY

Firma Swados daje Państwu możliwość odstąpienia od umowy, bez podawania konkretnej przyczyny. Mają Państwo 14 dni na zwrot od momentu odebrania paczki od kuriera lub z punktu odbioru. Zwracając towar wypełnij formularz zwrotu i postępuj zgodnie z instrukcją

SZCZEGÓŁY ZWROTÓW BIŻUTERII

 

REKLAMACJE

Dbamy o to, aby produkty w naszym sklepie były najwyższej jakości. Jeżeli Państwo uznają iż dany produkt nie spełnia oczekiwań prosimy o kontakt email: kontakt@swados.pl

Każdy klient na prawo dokonać reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu, jeśli produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z umową. (Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji znajdą Państwo w naszym Regulaminie w odnośniku nr 8.)

Swados
BRS58/IT

16 innych produktów w tej samej kategorii: