Pierścionek elastyczny w stylu różańca ręcznie wykonany. Dziesięć paciorków wykonano z Agatu, pomiędzy umieszczono złote hematyty (ilość kulek zależy od rozmiaru palca). Krzyżyk wykonano ze złotego hematytu. Ze względu na to, że są to naturalne kamienie, odcienie i kolory mogą się różnić od tego na zdjęciu, dzięki czemu biżuteria staje się unikatowa.

Na stanie posiadamy rozmiar 18/19, na zamówienie wykonujemy w dowolnym rozmiarze, czas wykonania do 2 tygodni. Jeśli nie wiesz jaki masz rozmiar palca wystarczy nam wasz obwód ( wystarczy zmierzyć obwód nitką lub gumką lub sznurkiem a później zmierzyć długość linijką). Nie ma Twojego rozmiaru w pasku? Napisz lub zadzwoń do nas!

Pierścionek idealnie sprawdzi się do codziennego noszenia, ale także będzie wspaniałym prezentem na różne okazje między innymi: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień dziecka, Chrzest, Komunię, Święta Bożego Narodzenia, Urodziny. Sprzedawany pierścionek jest produktem fabrycznie nowym oraz pochodzącym z legalnej i oficjalnej Polskiej dystrybucji.

 

ZWROTY

Firma Swados daje Państwu możliwość odstąpienia od umowy, bez podawania konkretnej przyczyny. Mają Państwo 14 dni na zwrot od momentu odebrania paczki od kuriera lub z punktu odbioru. Zwracając towar wypełnij formularz zwrotu i postępuj zgodnie z instrukcją

SZCZEGÓŁY ZWROTÓW BIŻUTERII

 

REKLAMACJE

Dbamy o to, aby produkty w naszym sklepie były najwyższej jakości. Jeżeli Państwo uznają iż dany produkt nie spełnia oczekiwań prosimy o kontakt email: kontakt@swados.pl

Każdy klient na prawo dokonać reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu, jeśli produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z umową. (Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji znajdą Państwo w naszym Regulaminie w odnośniku nr 8.)

Swados

12 innych produktów w tej samej kategorii: